10 najpopularniejszych filmów NaCzytniku 2019 roku

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata czytników ebooków, testami najpopularniejszych urządzeń, ich porównaniami oraz szczegółowymi omówieniami ich możliwości? Właśnie z myślą o Tobie stworzyliśmy kanał na YouTube, na którym już od ponad roku publikujemy autorskie materiały wideo. Tym razem w ramach podsumowania zebraliśmy 10 najpopularniejszych z nich

10 najpopularniejszych filmów NaCzytniku 2019 roku

Jaki jest najlepszy sposób na śledzenie nowości z branży polecanych czytników ebooków, bliższe poznawanie poszczególnych urządzeń oraz zdobywanie informacji na temat ich możliwości? Wychodząc z założenia, że idealnie sprawdzają się w tej roli krótkie materiały wideo, już ponad rok temu stworzyliśmy kanał na YouTube, na którym regularnie je publikujemy.

Wśród przygotowywanych przez nas treści znajdują się m. in. autorskie testy najlepszych czytników ebooków, ich zestawienia i porównania, testy aplikacji i poszczególnych funkcji danych urządzeń, omówienia akcesoriów do PocketBooków, Onyxów i Kindle, a także różnego rodzaju poradniki. Ponieważ na naszym kanale pojawiło się już 40 filmów, postanowiliśmy zebrać w jednym miejscu 10 najpopularniejszych z nich. Zachęcamy do oglądania!

1. Onyx Boox Nova vs PocketBook InkPad 3 [porównanie]

Onyx Boox Nova i PocketBook InkPad 3 to dwa podobne do siebie elektroniczne czytniki książek, które zostały wyposażone w duże, 7.8-calowe ekrany, regulowane podświetlenie oraz szereg dodatkowych funkcji (obsługa Internetu, odtwarzanie plików PDF, możliwość korzystania z aplikacji Legimi). Przyjrzeliśmy im się bliżej, aby ocenić, jakie grupy użytkowników najbardziej je docenią.

2. Onyx Boox Note Pro [recenzja]

10.3-calowy Onyx Boox Note Pro to bardzo duże narzędzie do robienia elektronicznych notatek i obsługi plików PDF, które działa na Androidzie. Ponieważ nie jest to typowy czytnik ebooków, lecz wielofunkcyjne urządzenie do pracy, do którego dołączony jest specjalny rysik, przed decyzją o jego zakupie należy dokładnie poznać jego ograniczenia i funkcje.

3. 3 sposoby na Legimi za darmo [poradnik]

Legimi to jedna z najpopularniejszych aplikacji do czytania ebooków w ramach abonamentu. Ponieważ w bazie serwisu znajduje się ponad 16 000 tytułów, aplikacja jest w stanie uczynić każdego czytelnika książek w wersji elektronicznej samowystarczalnym.

Chociaż uzyskanie dostępu do pełnej oferty Legimi wymaga zgody na regularne opłacanie abonamentu, istnieje kilka sposobów, które pozwalają na korzystanie z niego za darmo. Ponieważ jest to doskonały sposób na to, aby się przekonać, czy aplikacja w ogóle spełnia nasze oczekiwania, postanowiliśmy omówić je w naszym filmie.

4. Pocketbook InkPad 3 Pro [recenzja]

PocketBook InkPad 3 Pro został wyposażony w 7.8-calowy wyświetlacz, dwurdzeniowy, mocny procesor oraz wytrzymałą baterię. Ten wodoodporny czytnik ebooków, który świetnie nadaje się zarówno do czytania, jak również robienia elektronicznych notatek, stanowi jeden z najbardziej zaawansowanych produktów szwajcarskiego producenta. Sprawdziliśmy, co wyróżnia go na tle konkurencji.

5. Kindle Oasis 3 [recenzja]

Ponieważ Oasis uchodzi za najlepszy czytnik ebooków Kindle, pojawienie się kolejnej generacji urządzenia przykuło uwagę niemal wszystkich miłośników książek w wersji elektronicznej. Chociaż Kindle Oasis 3 niewiele różni się od poprzedniego modelu, został on wyposażony w funkcję regulacji barwy światła, mocny procesor oraz bardziej pojemną baterię. Zaawansowany czytnik ebooków jest również wodoodporny i pozwala na obsługę plików audio.

6. Onyx Boox Nova Pro

Onyx Boox Nova Pro to 7.8-calowy elektroniczny czytnik książek, który w przeciwieństwie do podstawowego modelu urządzenia został wyposażony w specjalny rysik. W rezultacie świetnie radzi on sobie nie tylko z odtwarzaniem ebooków (Onyx Boox Nova Pro posiada wysokiej jakości wyświetlacz z podświetleniem), lecz również obsługą rysunków i notatek. Poszczególne możliwości oraz parametry urządzenia omówiliśmy w naszym materiale wideo.

7. PocketBook Touch Lux 4 vs Kindle 10 [porównanie czytników do 450 zł]

PocketBook Touch Lux 4 i Kindle 10 to dwa popularne czytniki ebooków w przystępnych cenach, które idealnie nadają się dla początkujących. Ponieważ obydwa 6-calowe elektroniczne czytniki książek zostały wyposażone w wysokiej jakości dotykowe ekrany, regulowanie podświetlenie, możliwość obsługi Legimi oraz inne podstawowe funkcje, zachodzące pomiędzy nimi różnice nie są wyjątkowo wyraźne. To dlatego postanowiliśmy bliżej im się przyjrzeć, oceniając je pod względem stosunku ceny do pełnej funkcjonalności.

8. Jak wybrać swój pierwszy czytnik ebooków? [poradnik]

Zakup czytnika ebooków nie jest łatwym zadaniem. Na rynku znajduje się sporo urządzeń różnych producentów, a zachodzące pomiędzy nimi różnice często są minimalne. W rezultacie postanowiliśmy przyjrzeć się kilku popularnym czytnikom ebooków, które naszym zdaniem idealnie nadają się dla początkujących użytkowników. W ich gronie znalazły się takie urządzenia, jak PocketBook Touch Lux 4, Kindle Paperwhite 4, PocketBook Touch HD 3, Kindle 10 oraz PocketBook Basic Lux 2.

9. Unboxing czytnika PocketBook InkPad X

Chociaż PocketBook InkPad X pojawił się w sprzedaży dopiero niedawno, od początku skupił na sobie uwagę wielu wielbicieli najlepszych czytników ebooków. Stało się tak dlatego, że jest to wyjątkowe w ofercie szwajcarskiego producenta urządzenie, które zostało wyposażone w duży, 10.3-calow wyświetlacz idealnie sprawdzający się przy czytaniu komiksów, ebooków, mangi, magazynów, czasopism oraz plików PDF. PocketBook InkPad 3 to jednak przede wszystkim znakomite narzędzie do robienia elektronicznych notatek zarówno w specjalnej aplikacji, jak również bezpośrednio w odtwarzanych plikach.

10. PocketBook Touch HD 3 [recenzja]

PocketBook Touch HD 3 to 6-calowy, wodoodporny czytnik ebooków o mocnych parametrach technicznych, a także z wszechstronnym podświetleniem w technologii SmartLight. Niewielka waga, duża wytrzymałość i szereg przydatnych funkcji (obsługa Legimi, odtwarzanie dźwięku, konwersja tekstu na mowę) sprawiają, że jest to jedno z najlepszych tego typu urządzeń na rynku.

Autor: Kuba

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *