Unboxingi najnowszych modeli czytników ebooków [zestawienie wideo]

Aby wybrać odpowiedni czytnik ebooków dla siebie, najlepiej przyjrzeć się jego działaniu na własne oczy. Aby to ułatwić, zebraliśmy unboxingi najnowszych modeli czytników ebooków w jednym miejscu. Dowiedz się więcej.

Unboxingi najnowszych modeli czytników ebooków

Kiedy planujemy zakup czytnika czytnika ebooków dla siebie, zwykle zwracamy uwagę na jego parametry techniczne. Często okazuje się jednak, że taka strategia nie jest najlepsza. Ponieważ parametry techniczne nie zawsze przekładają się na realne działanie czytnika ebooków, warto zobaczyć jego możliwości na własne oczy.

Jeżeli nie jesteśmy w stanie wziąć danego czytnika ebooków do ręki, możemy przynajmniej zapoznać się z jego działaniem na materiałach wideo. Aby ułatwić naszym czytelnikom wybranie jednego z najnowszych czytników ebooków na rynku, zebraliśmy jedenaście unboxingów w jednym artykule. Wśród przetestowanych modeli znalazły się urządzenia takich producentów, PocketBook, InkBook, Onyx Boox oraz Remarkable.

1. PocketBook Touch Lux 5

PocketBook Touch Lux 5 to następna modelu Touch Lux 4, czyli jednego z najchętniej kupowanych czytników ebooków w ofercie szwajcarskiego producenta. PocketBook Touch Lux 5 odziedziczył wszystkie mocne strony poprzednika, dodatkowo zyskując dwa razy mocniejszy procesor oraz podświetlenie z regulacją barwy.

2. PocketBook InkPad X

Czytnik ebooków klasy premium, który wyróżnia się dużym, 10.3-calowym wyświetlaczem oraz wyjątkową lekkością. PocketBook InkPad X został wyposażony w podświetlenie oraz system temperatury kolorów. We wnętrzu elektronicznego czytnika książek znajdziemy dwurdzeniowy procesor o mocy 1 GHz, 1GB pamięci RAM oraz 32 GB wewnętrznej pamięci flash.

3. PocketBook Color

Jeden z najbardziej wyczekiwanych czytników ebooków ostatnich lat. Możliwość wyświetlania ponad czterech tys. kombinacji kolorystyczny sprawia, że PocketBook Color stanowi rewolucję w dziedzinie czytania ebooków z ilustracjami, e-prasy, albumów ze zdjęciami, komiksów w wersji elektronicznej oraz wielu innych materiałów.

4. InkBook Calypso

InkBOOK Calypso to prosty w obsłudze, 6-calowy czytnik ebooków dla początkujących, który przyciąga estetycznym designem i przystępną ceną. Urządzenie działa na Androidzie, posiada podświetlenie z regulacją temperatury barwowej oraz zapewnia dostęp do Legimi.

5. Onyx Boox Max 3

13.3-calowy, wielofunkcyjny czytnik ebooków, którego główne zastosowanie stanowi przygotowywanie elektronicznych notatek, czytanie i edytowanie plików PDF. Chociaż Onyx Boox Max 3 nie posiada podświetlenia, wyróżniają go znakomite parametry techniczne. We wnętrzu czytnika ebooków znajdziemy ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 o mocy 2 GHZ, 4GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej,.

6. Onyx Boox Poke 2

Onyx Boox Poke 2 to wyposażony w 6-calowy wyświetlacz E Ink czytnik ebooków, który pozwala na komfortowe przeglądanie Internetu oraz pobieranie aplikacji z Google Play. Dzięki świetnym parametrom technicznym oraz czterem trybom odświeżania ekranu urządzenie pozytywnie zaskakuje swoją wszechstronnością.

7. Onyx Boox Note 3

10.3-calowy tablet E Ink, który doskonale nadaje się do pracy w domu lub w biurze. Onyx Boox Note 3 wyróżnia się szybkim procesorem Qualcomm Snapdragon 636 oraz szeroką funkcjonalnością w dziedzinie elektronicznych notatek. Działający na Androidzie czytnik ebooków pozwala na swobodne przeglądanie Internetu, korzystanie z alternatywnych trybów odświeżania ekranu oraz pobieranie aplikacji z Google Play.

8. Onyx Boox Nova 3

Wielofunkcyjny, 7.8-calowy czytnik ebooków, który posiada świetne podzespoły oraz podświetlenie z regulacją temperatury barwowej. Działające na Androidzie urządzenie pozwala na przeglądanie Internetu, pobieranie aplikacji z Google Play oraz komfortowe robienie notatek.

9. Onyx Boox Note Air

Wielofunkcyjny tablet E Ink, który wyróżnia się zgrabnym rozmiarem, świetnymi parametrami technicznymi oraz regulacją barwy podświetlenia. Onyx Boox Note Air został wyposażony w 10.3-calowy procesor Qualcomm Snapdragon 636 z ośmioma rdzeniami Kryo 260 o mocy 1.8 GHz, kartę graficzną Adreno 509, 3 GB pamięci RAM oraz 32 GB wewnętrznej pamięci flash.

10. Onyx Boox Max Lumi

13.3-calowe narzędzie do robienia elektronicznych notatek, które działa na najnowszym Androidzie 10, zapewnia dostęp do Google Play, a po podłączeniu do komputera przemienia się w w dodatkowy monitor E Ink.

11. Remarkable 2

Nowa wersja 10.3-calowego narzędzia do robienia elektronicznych notatek i czytania ebooków, która została wyposażona w mocniejszy procesor, więcej pamięci RAM oraz bardziej pojemną baterię.

Chcesz być na bieżąco z nowościami ze świata czytników ebooków? Interesują Cię testy oraz porównania urządzeń różnych producentów? Zasubskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube, aby nie przegapić żadnego filmu.

Autor: Kuba

Powiązane treści:

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *